Hakkımızda,

 

2019 yılında erişilebilir ve aynı zamanda kaliteli ürünlere kolay ulaşılabilecek bir internet sayfası olma hedefiyle yola çıktık. Bu sayfaya; “Store of Mess” adını verdik. Store of Mess sokak modasına dair (takıdan tutun cüzdan, çanta, eşofman, sweatshirt vb.) aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ürünlerin olduğu bir oluşumdu. Hayatın karşımıza çıkardığı iş imkanları, yaşam şartları özellikle de pandemi süreci nedeniyle Store of Mess’i bir süre askıya aldık. Bu süreçte biraz kabuğumuza çekilip tam donanımlı bir butik olabilmek için harıl harıl çalışmalara başladık ve “Messy Butik” adıyla Eylül 2020’de internet sitemiz ve instagram sayfamızla tam gaz geri döndük. Messy Butik, Store of Mess’ten farklı olarak şimdilik sadece giyim üzerine odaklı bir butik. Bu yüzden satışa sunduğumuz tüm ürünleri özenle seçiyor, hazırlıyor ve sizlerle buluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti ve size keyifli bir alışveriş imkanı sağlayabilmek. 

 

 

 

Misyonumuz,

 

Kalite adına takipçilerine örnek olacak düzeyde bir üretim ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilmek. Hazır giyim sektörünün lokomotifi olabilmek.


Vizyonumuz,


Artan talebi yeni yatırımlar ile karşılamak. Pazar payını her geçen gün arttırmak, pazarlama konusunda öngörüleri karşılamak, kurumsal firma kimliğini ön plana taşımak, geleceğe güvenle bakabilmek.